VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Houder speciaal voor kleine vogels
De Dublin is een pindakaashouder en beschermkooi in één. Zijn alleen kleine vogels welkom bij jouw pindakaas? Dan biedt deze Dublin Pindakaashouder beschermkooi uitkomst. Door de beschermkooi kunnen grote vogels of andere ongewenste dieren er niet bij.
Eigenschappen
De houten pindakaaspothouder zorgt ervoor dat de pindakaaspot stevig hangt en het overstekende dak biedt bescherming tegen de regen. Door het veiligheidspalletje ervoor te schuiven, kan de pindakaaspot niet uit de houder vallen. De beschermkooi past precies over de pindakaaspothouder. Let op: de Dublin pindakaaspothouder wordt niet meegeleverd.
Montage
De pindakaaspothouder Dublin beschermkooi kan tegen een schutting, muur of boom geschroefd worden. Ook kunnen ophanghaken of spijkers gebruikt worden. Schroeven(pluggen) of spijkers om het product aan te hangen worden niet bij geleverd.
| Artikelnummer | 351120119 |
|---|---|
| Breedte | 195 mm |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Lengte | 240 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Capaciteit | 1 |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Staartmees, Ringmus, Huismus, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|