VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Met de handige pindakaaspothouder Rio hang je in een handomdraai vogelpindakaas voor de vogels op. Nadat je de deksel van de pindakaas heeft gehaald, draai je de pot zo in de schroefdraad van de houder. De groene houder bestaat uit gerecyclede drankverpakkingen. Het ophangkoord is vervaardigd van gerecyclede PET flessen en het houten stokje is gemaakt van hergebruikt hout. Met dit product krijgt afval een tweede leven en verkleinen we onze afvalstroom.
Gebruik voor een optimaal resultaat vogelpindakaas van Natuurpunt. Deze bevat minder zout en is daardoor gezonder. Vogels kunnen niet tegen hoge concentraties zout zoals dat in pindakaas voor menselijke consumptie is toegevoegd. Met een ophangkoord van 80 cm hangt u de Rio eenvoudig op. Geef hem een leuke plek en geniet van de vogels die er op af komen.
| Artikelnummer | 350070119 |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Lengte | 105 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Capaciteit | 1 |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Groenling, Grote bonte specht, Spreeuw, Ringmus, Kuifmees, Staartmees, Putter, Sijs |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Plastic, Afval |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|