VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De Compactgids Wildplukken is de ideale begeleider voor onderweg: handig, duurzaam en goedkoop!
Deze handige en handzame natuurgidsen zijn een schot in de roos voor elke natuurliefhebber. In 'Paddenstoelen' vind je alles over eetbare en giftige paddenstoelen én waar je deze kunt vinden. Op iedere pagina van deze gids vind je een soort in woord en beeld – met een heldere beschrijving van de opvallendste kenmerken en leefomstandigheden, plus een natuurgetrouwe tekening voor snelle herkenning.
| Artikelnummer | 9789043927802 |
|---|---|
| ISBN | 9789043927802 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 192 |
| Publicatiedatum | 2023 |
| Auteur | Kosmos |
| Breedte | 91 mm |
| Gewicht | 0.152 kg |
| Lengte | 16 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|