VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
In deze gids staan prachtige, natuurgetrouwe tekeningen van meer dan 250 soorten, inclusief verschillende kleden. Je vindt de belangrijkste informatie over kenmerken, verspreiding en leefomgeving. De gids is voorzien van een unieke miniposter waarop je in één oogopslag de vloogbeelden van de veelvoorkomende soorten ziet.
| Artikelnummer | 9789043927833 |
|---|---|
| ISBN | 9789043927833 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 192 |
| Publicatiedatum | 2023 |
| Auteur | Kosmos Uitgevers |
| Breedte | 91 mm |
| Gewicht | 0.171 kg |
| Lengte | 16 mm |
| Hoogte | 131 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|