VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
De Crossbill Guides zijn populaire reisgidsen over bijzondere natuurgebieden in Europa. In navolging van dit succesvolle concept verschijnt er nu de eerste Nederlandstalige Crossbill Guide compact.
Deze gids is de eerste in een serie, speciaal over natuurgebieden in de Lage Landen en behandelt flora en fauna, landschap en geologie van het betreffende gebied. Het beschrijft routes waarlangs de bezoeker deze rijkdom zelf kan ontdekken, en geeft praktische tips voor waarneming. Kempen en Maasland legt de nadruk op kaarten en illustraties. Mooie natuurroutes, nuttige observatietips, flora en fauna, landschap en geologie.
| Artikelnummer | 9789050114028 |
|---|---|
| ISBN | 9789050114028 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 128 |
| Publicatiedatum | 2012 |
| Auteur | Dirk Hilbers |
| Breedte | 146 mm |
| Gewicht | 0.238 kg |
| Lengte | 8 mm |
| Hoogte | 214 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|