VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Natuurpunt Gent en de Stad Gent presenteren met trots een nieuw boek over de Gentbrugse Meersen, boordevol prachtige foto's en boeiende verhalen. Het boek vertelt hoe de natuur sinds de vroegste tijden het gebied heeft vormgegeven en hoe de mens er nadien zijn stempel op heeft gedrukt. Het toont de planten- en dierenrijkdom van de meersen, en geeft het de lezer inzicht in de ideeën die aan de basis liggen van de herinrichting van de Gentbrugse Meersen tot een ‘groenpool’ of groot park- en natuurgebied. Als kers op de taart gaat de opbrengst van de boekenverkoop integraal naar de aankoop van nieuwe gronden in de Meersen.
In samenspraak met Natuurpunt Gent is afgesproken om de prijs van dit boek op €34,00 te houden.
| Artikelnummer | 9789081287128 |
|---|---|
| ISBN | 9789081287128 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 322 |
| Publicatiedatum | 2017 |
| Auteur | Marnix Aerssens |
| Breedte | 209 mm |
| Gewicht | 1.083 kg |
| Lengte | 32 mm |
| Hoogte | 272 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|