VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Ecologe Annelies Jacobs bracht tijdens haar wandelingen door de Belgische natuur alle inheemse planten op haar pad in kaart. Ze ontdekte er meer dan 1200!
Ze ging op zoek naar de verhalen erachter en heeft de 300 merkwaardigste planten gebundeld in dit boek. Bijzonder aan het project is dat de auteur zelfs een aantal planten aantrof waarvan men vermoedde dat ze al lang uitgestorven waren. Dankzij dit boek komen ze weer onder de aandacht. Op die manier slaat het boek meteen een brug naar de klimaatproblematiek en natuurbehoud.
Elk achtergrondverhaal wordt geïllustreerd met fotomateriaal en botanische fiches.
Een ideale gids voor wie er graag opuit trekt en wil genieten van al het moois dat onze Belgische natuur te bieden heeft!
| Artikelnummer | 9789401496209 |
|---|---|
| ISBN | 9789401496209 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 416 |
| Publicatiedatum | 2023 |
| Auteur | Annelies Jacobs |
| Breedte | 241 mm |
| Gewicht | 2.137 kg |
| Lengte | 37 mm |
| Hoogte | 285 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|