VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Het mooie gevlamde hout, van dit dubbele eekhoornvoederhuis Galiano, geeft aan elk voederhuis een eigen karakter. Het zwarte dak combineert ook weer prima bij het gevlamde hout.
Eekhoorns houden geen winterslaap maar leggen wel voorraden aan om de winter door te komen. Het is erg leuk om te zien hoe deze behendige dieren zelf het deksel optillen om het voer te bemachtigen. Het dubbele voederhuis is erg handig om twee verschillende eekhoornvoedermixen in aan te bieden.
Gemaakt van duurzaam hout.
| Artikelnummer | 303210119 |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Gewicht | 1.744 kg |
| Lengte | 215 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Eekhoorn |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|