VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Het eekhoornvoederhuis Victoria is prachtig ontworpen en gemaakt van stevig FSC-gecertificeerd grenenhout met een gevlamde afwerking, waardoor elk exemplaar een unieke uitstraling heeft. Het handige platform biedt de eekhoorn voldoende ruimte om gemakkelijk te staan
| Artikelnummer | 300550119 |
|---|---|
| Breedte | 130 mm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Lengte | 240 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Capaciteit | 700ml |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Eekhoorn |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Plastic |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|