VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
€5,- voor leden (eenmalig met kortingscode)
Bestaande leden van Natuurpunt betalen slechts 5 euro in combinatie met de unieke kortingscode!
Gratis voor nieuwe leden! Nieuwe leden ontvangen deze gids gratis! Word nu lid van Natuurpunt en profiteer direct.
Met de Fiets- en Wandelgids ontdek je de mooiste natuurgebieden in Vlaanderen. Aangevuld met informatie over de streek, tips om te overnachten en info over andere natuurgebieden in de buurt. Daarnaast vind je leuke ideeën om eropuit te trekken met de kinderen. Wil je fietsen, mountainbiken, paardrijden, schaatsen of varen? Je krijgt voldoende ideeën om de natuur ten volle te beleven. Tenslotte kan je volop meegenieten van het dieren- en plantenleven dankzij de prachtige natuurfoto’s en leuke weetjes.
| Artikelnummer | 9789077497029 |
|---|---|
| ISBN | 9789077497029 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 153 |
| Publicatiedatum | 2016 |
| Auteur | Natuurpunt |
| Breedte | 135 mm |
| Gewicht | 0.247 kg |
| Lengte | 180 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|