VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Gebaseerd op wetenschappelijk werk van botanicus Charles van Hoorebeke
Begin 19e eeuw verzamelde de botanicus Charles van Hoorebeke ruim duizend plantensoorten. Met zijn herbarium beschikt Oost-Vlaanderen als enige Belgische provincie over een volledige historische catalogus van wilde flora van vóór de industriële en agrarische revolutie. En wat blijkt? 133 soorten, met prachtige namen als zevenster, fijn goudscherm, genadekruid en rozenkransje, zijn er intussen verdwenen. Hoe is het zover kunnen komen en wat kunnen we eraan doen?
Dit boek brengt het verhaal van de verdwenen plantensoorten en de landschapselementen waarin ze voorkwamen vanuit een ecologisch en historisch perspectief. Het is geschreven voor iedereen met een interesse in planten of het behoud van biodiversiteit.
| Artikelnummer | 9789401482073 |
|---|---|
| ISBN | 9789401482073 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 128 |
| Publicatiedatum | 2022 |
| Auteur | Katrijn Vannerum |
| Breedte | 76 mm |
| Gewicht | 0.209 kg |
| Lengte | 80 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|