VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze professionele verrekijker is ontwikkeld en ontworpen door het Belgische bedrijf Kite. Hij heeft een objectief diameter van 32 mm. De Falco is voorzien van hoogwaardige glascomponenten behandeld met KITE OPTICS MHR-coating, wat resulteert in lichttransmissiewaarden tot 90%. De kleurweergave is zeer natuurlijk en het beeld wordt gekenmerkt door een hoog niveau van contrast en focusdiepte. Door het aluminium machinaal bewerkte chassis is de Falco extreem licht en robuust tegelijk.
Licht en veelzijdig
De Falco speelt in op de nieuwe trend voor hoogwaardige verrekijkers van 30-32 mm in zakformaat.
Net als de topklasse LYNX HD + 30 heeft de FALCO 32 een slank ontwerp, een kort scharnier en weegt hij minder dan 500 gram. Comfort is geoptimaliseerd met strategisch geplaatste duim-inkepingen op alle modellen. Een perfecte metgezel voor allerlei buitenactiviteiten.
Zeer nauwkeurige bewerking van de metalen componenten zorgt voor een natuurlijke en snelle reactie van het focuswiel. Het instrument is volledig waterdicht en met gas gevuld om inwendige condensvorming te voorkomen.
Kite geeft maar liefst 30 jaar garantie op de Falco verrekijker.
De voordelen van de Falco op een rijtje:
| Artikelnummer | 966510120 |
|---|---|
| Dioptrie compensatie (min-max) | +/- 3 |
| Beeldhoek | 7° |
| Gezichtsveld op 1.000 meter | 122 m |
| Close focus | 1.7 m |
| Oogafstand | 15 mm |
| Pupiluittrede | 3.2 mm |
| Vergroting | 10x |
| Objectiefdiameter | 32mm |
| Garantie | 30 years |
| Stikstof gevuld | Ja |
| Drukwaterdicht | IPX7 |
| Breedte | 185 mm |
| Gewicht | 495 g |
| Lengte | 204 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Merk | Kite Optics |
| Kleur | Zwart |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|