VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
Ursus is het instapmodel van de professionele reeks van Kite Optics. Het is een gebruiksvriendelijke allround verrekijker, ontworpen voor dagelijks gebruik en wordt geleverd met een uitgebreide garantie van 30 jaar. Het optische systeem profiteert van de KITE MHR-coating. Een coatingsysteem dat volledige multi-coating op alle lensoppervlakken biedt, evenals een sterk reflecterende coating op het prisma. Dit resulteert in een uitstekende kleurbalans en een helder, scherp beeld.
De Kite Ursus is volledig waterdicht en gevuld met stikstofgas, waardoor elke kans op condensatie van binnenuit wordt geëlimineerd. Hij is volledig bedekt met een sterk rubberen pantser om het instrument optimale bescherming te bieden.
Het zachte rubberen pantser is ontworpen om maximale grip op de juiste plaatsen te bieden. Het instrument is ultralicht en goed uitgebalanceerd, waardoor het zeer comfortabel is om de hele dag vast te houden, te hanteren en mee te nemen. Door het korte scharnierontwerp kunnen uw vingers zich rond de loop wikkelen en daardoor is de verrekijker met slechts één hand gebruiken.
Inbegrepen:
| Artikelnummer | 977800125 |
|---|---|
| Dioptrie compensatie (min-max) | +/- 3 |
| Beeldhoek | 7,8° |
| Gezichtsveld op 1.000 meter | 136 m |
| Close focus | 2.8 m |
| Oogafstand | 16.8 mm |
| Pupiluittrede | 4.1 mm |
| Vergroting | 8x |
| Objectiefdiameter | 32mm |
| Garantie | 30 years |
| Stikstof gevuld | Ja |
| Drukwaterdicht | IPX7 |
| Breedte | 208 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Lengte | 189 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Merk | Kite Optics |
| Kleur | Zwart |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|