VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Net als de Leica Trinovid HD 42 mm verrekijkers garanderen de Trinovid 32 HD-modellen een uitzonderlijk helder en duidelijk zicht, een hoge resolutie, superieure kleurechtheid en een perfect contrast. Dankzij het compacte formaat en lage gewicht passen de Leica Trinovid 8x32 HD en Leica Trinovid 10x32 HD perfect in elk koffer, rugzak of zelfs tas. Ideale verrekijker om mee op reis te nemen. De rubberen behuizing biedt buiten een perfecte grip veel duurzaamheid, zelfs bij intensief gebruik.
De ideale balans van een hoge lichtdoorlatendheid, een helder beeld met een goed contrast en natuurlijke kleurweergave, geven elke vogel- en natuurliefhebber een adembenemende kijkervaring. Ook bij slecht daglicht, op bewolkte dagen of tijdens de schemering. De relatief grote beeldhoek van de Leica Trinovid 32 HD zorgt ervoor dat bijzondere natuurmomenten snel in beeld gebracht kunnen worden. De ultrakorte minimale scherpstelafstand van slechts 1 meter brengt ook vlinders, insecten en kleine reptielen beeldvullend en scherp dichtbij.
Zoals bij alle verrekijkers in het Leica-topsegment zijn ook de lenzen van de Leica Trinovid 10x32 HD voorzien van de geroemde waterbestendige en vuilafstotende Leica AquaDura coating. Hierdoor blijft in de regen of mist het beeld helder en is de kijker snel te reinigen. De Dioptrie brilcorrectie kan snel en eenvoudig ingesteld worden met het rechter oculair. De persoonlijke instellingen voor de kijkafstand tot het oog kunnen worden aangepast door de oogschelp in- of uit te draaien met vier click-stopposities. De Leica Trinovid 10x32 HD wordt compleet geleverd met een nieuw ontworpen Leica beschermhoes, gemaakt van water- en vuilafstotend neopreen.
Voordelen van de Leica Trinovid 10x32 HD:
Meegeleverde accessoires zijn: Neopreen tas, lensdoppen, regendeksel, lensdoppen en regendeksel.
| Artikelnummer | 962000174 |
|---|---|
| Dioptrie compensatie (min-max) | +/- 4 |
| Beeldhoek | 6,5° |
| Gezichtsveld op 1.000 meter | 114 m |
| Close focus | 1 m |
| Oogafstand | 16 mm |
| Pupiluittrede | 3,2 mm |
| Vergroting | 10x |
| Objectiefdiameter | 32mm |
| Type brug | Closed |
| Dioptrie compensatie positie | Objectief rechts |
| Garantie | 10 years |
| Stikstof gevuld | Ja |
| Digiscoping | Ja |
| Drukwaterdicht | Ja |
| Kleurcorrectie lens | Ja |
| Breedte | 117 mm |
| Gewicht | 1.34 kg |
| Lengte | 65 mm |
| Hoogte | 131 mm |
| Merk | Leica |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|