VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De Trinovid HD: een betrouwbare topper van Leica. De eerste verrekijkers uit de Trinovid familie werden in 1958 ontwikkeld. De naam Trinovid staat voor; drie nieuwe innovaties (Tri Novi): ergonomische constructie, interne scherpstelling en geweldige optische prestaties. De Leica Trinovid wordt continue doorontwikkeld en heeft in 2016 weer een update ondergaan in het optische systeem. Deze topkijker is ook prima toegankelijk door de prijs die ver onder de premium klasse verrekijkers ligt.
De Trinovid overleeft bijna alles. De volledige rubberen mantel maakt de nieuwe Trinovid HD zeer robuust en duurzaam. Het sterke materiaal en compacte ontwerp zorgen voor een praktisch onverwoestbare verrekijker met prachtige beeldkwaliteit. Dat maakt de Trinovid tot een klassieker die al decennia lang grote populariteit geniet. De prachtige beeldkwaliteit, duurzame mechanische eigenschappen en het compacte ontwerp hebben al vele vogel- en natuurliefhebbers overtuigd. Met daarbij het lage gewicht is de Trinovid HD een betrouwbare compagnon als je op pad wilt de natuur in. Door de stevige grip en lichte scherpstelling heb je altijd snel en precies je onderwerp in beeld. Door het vernieuwde optische systeem is de lichttransmissie verder verhoogd en is het beeld nog natuurgetrouwer dan de vorige Trinovid editie.
In de doos: bij de Leica Trinovid wordt standaard meegeleverd: regenkap, beschermdoppen en luxe draagtas.
| Artikelnummer | 961940120 |
|---|---|
| Dioptrie compensatie (min-max) | +/- 4 |
| Beeldhoek | 6,4° |
| Gezichtsveld op 1.000 meter | 113 m |
| Close focus | 1,6 m |
| Oogafstand | 15 mm |
| Pupiluittrede | 4,2 mm |
| Vergroting | 10x |
| Objectiefdiameter | 42mm |
| Type brug | Closed |
| Dioptrie compensatie positie | Objectief rechts |
| Garantie | 10 years |
| Stikstof gevuld | Ja |
| Digiscoping | Ja |
| Drukwaterdicht | Ja |
| Kleurcorrectie lens | Ja |
| Breedte | 117 mm |
| Gewicht | 0.73 kg |
| Lengte | 65 mm |
| Hoogte | 141 mm |
| Merk | Leica |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|