VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Overheerlijke vogelpindakaas is met de London Pindakaaspothouder alleen beschikbaar voor kleine vogels, dankzij de geïntegreerde beschermkooi. Grote vogels kunnen hierdoor de vogelpindakaaspot niet meer leeg plunderen. De London is groen van kleur. In deze serie zijn ook een voedersilo, pindasilo, vetblokhouder en een vetbollenhouder verkrijgbaar.
| Artikelnummer | 351060119 |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Gewicht | 0.59 kg |
| Lengte | 230 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Capaciteit | 1 |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|