VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Veilig pinda’s voeren aan alleen de kleinste vogels? Dat kan met de Pindasilo London. Uit de pindasilo kunnen, dankzij de fijne maasbreedte, geen hele pinda’s gehaald worden. De geïntegreerde beschermkooi zorgt ervoor dat alleen de kleinere vogels erbij kunnen. De London is groen van kleur. In deze serie zijn ook een voedersilo, vetblokhouder, pindakaaspothouder en een vetbollenhouder verkrijgbaar.
| Artikelnummer | 300750119 |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Lengte | 230 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|