VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze pindasilo is ontworpen met als doel de vogels in jouw tuin op een comfortabele en veilige manier te voeren. Het gaas van de pindasilo is zo ontworpen dat de tuinvogels stukjes pinda uit de silo kunnen halen. Door pinda's aan te bieden in de pindasilo Apollo ben je er zeker van dat de vogels niet stikken in hele pinda's.
De onderzijde, de deksel en de poortjes kun je eenvoudig losmaken met het unieke Click & Go systeem. Zo kun je de silo eenvoudig demonteren, schoonmaken, in elkaar zetten en vullen zonder dat je hiervoor speciaal gereedschap nodig hebt. De unieke ventilatiering in de deksel voorkomt condensatie in de voedersilo, waardoor het voer langer vers blijft.
| Artikelnummer | 300950119 |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Gewicht | 0.535 kg |
| Lengte | 110 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Capaciteit | 570 g |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Groenling, Grote bonte specht, Boomklever, Zwarte mees, Putter, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Vink, Spreeuw, Sijs |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Gepoedercoat metaal |
| Kleur | Grafietgrijs |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|