VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De Challenger raamvoeder voor pinda’s biedt een eenvoudige, plaatsbesparende manier om tuinvogels veilig te voederen, terwijl je geniet van het unieke plezier om ze van heel dichtbij te observeren. Raamvoeders zijn perfect voor vogelobservatie op korte afstand en laten je fijne details en natuurlijk gedrag zien, gewoon aan je raam. Dankzij het toegankelijke ontwerp is dit raamvoederhuisje geschikt voor zowel grote als kleine tuinvogels en helpt hij een breed scala aan soorten aan te trekken, waaronder mussen en mezen.
Met oog voor vogelveiligheid ontworpen, maakt dit voederhuis het mogelijk om hele pinda’s veilig aan te bieden. Het interne metalen gaas helpt voorkomen dat vogels – ook jongen – stukken meenemen die verstikkingsgevaar kunnen opleveren.
| Artikelnummer | 300600119 |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Gewicht | 0.095 kg |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Capaciteit | 315g |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Staartmees, Ringmus, Huismus, Vink, Roodborst, Boomklever, Spreeuw |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|