VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
Met dit raamvoedersysteem Bordeaux creëer je een aantrekkelijke plek om zaden(mixen), vettraktaties en andere lekkernijen aan tuinvogels te voeren en geniet je vanaf de andere kant van het raam van de vogels.
De voederschaal is voorzien van stevige zuignappen waarmee je hem aan het raam kunt bevestigen. Het dak is separaat boven de voederschaal te plaatsen. Laat een tussenruimte van ongeveer 10 cm. Zo kunnen de vogels toch goed op de voederschaal landen en houdt het dak het voer droog bij regen.
| Artikelnummer | 311950119 |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Gewicht | 0.095 kg |
| Lengte | 150 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | Transparant |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|