VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De Natuur.flora is een determinatiegids waarmee je op een vlotte manier ruim 3.500 plantensoorten op naam kan brengen. De gids beschrijft ongeveer 1.800 inheemse soorten. Daarnaast vind je ook alle exoten en tuinvlieders terug die waargenomen zijn sinds 1951. Uniek aan deze gids, is het gebruik van groepen planten die op elkaar lijken, maar niet noodzakelijk verwant zijn.
| Artikelnummer | 9789077497050 |
|---|---|
| ISBN | 9789077497050 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 657 |
| Auteur | Hans Vermeulen |
| Breedte | 58 mm |
| Gewicht | 0.808 kg |
| Lengte | 106 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|