VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
WELK EFFECT HEEFT MEER NATUUR OP HET HART? BESTAAT ER EEN OPTIMALE DOSIS GROEN? WAAROM WERKT HET NATUURMEDICIJN ANDERS BIJ MANNEN DAN BIJ VROUWEN?
We houden allemaal van de natuur, van de meest bosrijke gebieden tot een mooi onderhouden tuin. Maar natuur is meer dan een decor voor een aangenaam leven. Recent onderzoek laat zien dat het bewust opzoeken van natuurelementen onze gezondheid werkelijk verbetert.
Steeds meer dokters gaan natuur daarom voorschrijven aan hun patiënten. Niet alleen als preventie, maar ook als medicijn. Natuurbeleving is een volwaardig onderdeel van de behandeling van diabetes, hartaandoeningen, angsten en depressie.
Natuur op doktersvoorschrift toont hoe je natuur echt kan inzetten als complementaire therapie. Het onderwerpt een aantal veel voorkomende aandoeningen aan een kritische blik en legt uit waarom stadsontwikkelaars de dokters van morgen zijn. Zo kan je straks 'zonder voorschrift' een dagelijkse dosis natuur tot je nemen.
'Dit boek bundelt al wat je wil weten over de natuur als medicijn!'
- Erika Vlieghe
| Artikelnummer | 9789401490122 |
|---|---|
| ISBN | 9789401490122 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 200 |
| Publicatiedatum | 2023 |
| Auteur | Dirk Avonts |
| Breedte | 153 mm |
| Gewicht | 0.371 kg |
| Lengte | 23 mm |
| Hoogte | 233 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|