VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De hazelmuis is met haar lange pluimstaart een opvallende verschijning. Ondanks de verhoogde aandacht voor deze mooie slaapmuis, wordt ze jaar na jaar steeds minder vaak waargenomen. Net als bij zovele soorten ligt de oorzaak onder andere in de achteruitgang van de kwaliteit van haar leefgebied en het verdwijnen van nestgelegenheid. Help de hazelmuis daarom door het ophangen van een hazelmuisnestkast!
Bij het ontwikkelen van de nestkast hazelmuis is er goed gekeken naar het natuurlijke gedrag van de hazelmuis en zijn voorkeuren voor een nest. Zo zit de ingang van de nestkast aan de achterkant tegenover de boomstam. Omdat de nestkast een stukje van de boomstam afhangt, kan de hazelmuis de nestkast gemakkelijk betreden. Je hangt de nestkast ongeveer 1,5 meter van de grond op aan een boomstam.
| Artikelnummer | 910040120 |
|---|---|
| Breedte | 188 mm |
| Gewicht | 2.651 kg |
| Lengte | 154 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|