VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De zachte en olierijke pinda’s zijn van hoge kwaliteit. Ze zijn aflatoxine (gifstoffen) vrij en hebben een erg hoog vet- en eiwitgehalte en zijn dus erg voedzaam. Nu verkrijgbaar in handige emmer.
Niet alleen pimpelmezen, koolmezen en groenlingen kunnen genieten van pinda's. Ook spechten, mussen, sijsjes en boomklevers houden van dit energierijke voer. Onze pinda's kunnen het hele jaar gevoerd worden, echter uitsluitend uit speciale pindasilo's.
Over het algemeen wordt er afgeraden om pinda's in netjes aan te bieden. Netjes blijven vele jaren in het milieu en vogels kunnen er verstrikt in raken. Je kunt voor het voeren van pinda's het beste een daarvoor geschikte pindasilo gebruiken. Uit een pindasilo kunnen vogels zonder gevaren pinda’s eten (ze pikken deze dan in kleine stukjes) en als de pinda’s nat worden bij regen, drogen ze snel weer op.
| Artikelnummer | 200620119 |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Gewicht | 3 kg |
| Lengte | 230 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Speciaal voederhuis, Pindasilo |
| Calorieën per 100g | 591 |
| Belangrijkste ingrediënten | Pinda's |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 6.94%, Ruw eiwit 31.2%, Ruw vet 47.56%, Ruwe celstof 2.48%, Ruw as 2.4%, Koolhydraten 9.42% |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Vink, Grote bonte specht, Putter, Spreeuw, Sijs, Merel, Boomklever |
| Diersoort | Vogel, Eekhoorn |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|