VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze zachte en olierijke pinda’s zijn van hoge kwaliteit. Ze zijn aflatoxine (gifstoffen) vrij en hebben een erg hoog vet- en eiwitgehalte en zijn dus erg voedzaam. Verpakking van 12,5 kilo.
Niet alleen pimpelmezen, koolmezen en groenlingen kunnen genieten van pinda's, Ook spechten, mussen, sijsjes en boomklevers houden van dit energierijke voer. Onze pinda's kunnen het hele jaar gevoerd worden, echter uitsluitend uit speciale pinda silo's.
| Artikelnummer | 200610175 |
|---|---|
| Breedte | 435 mm |
| Gewicht | 12.5 kg |
| Lengte | 160 mm |
| Hoogte | 545 mm |
| Merk | Vogelbescherming Nederland |
| Geschikt voor | Speciaal voederhuis, Pindasilo |
| Calorieën per 100g | 591 |
| Belangrijkste ingrediënten | Pinda's |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 6.94%, Ruw eiwit 31.2%, Ruw vet 47.56%, Ruwe celstof 2.48%, Ruw as 2.4%, Koolhydraten 9.42% |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Vink, Grote bonte specht, Putter, Spreeuw, Sijs, Merel, Boomklever |
| Diersoort | Vogel, Eekhoorn |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|