VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze (6) partners (zie partnerlijst) voor het personaliseren van advertenties. Je kunt jouw toestemming op ieder moment aanpassen in onze cookieverklaring, die je ook kunt bereiken via de link onderaan de pagina via ‘Cookies’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Met deze houten pindakaaspothouder hang je in een handomdraai een potje pindakaas voor tuinvogels op. Bevestig de pindakaaspothouder eenvoudig aan een muur, boom of houten schutting en schuif de pot pindakaas (zonder deksel) erin.
| Artikelnummer | 351610119 |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Gewicht | 0.385 kg |
| Lengte | 135 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Capaciteit | 1 |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Zwart, Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|