VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voorkom dat grote vogels de pindakaas opeten! Als zij namelijk plaatsnemen op het stokje kantelt dit naar achteren en kunnen ze niet bij het voer. De kleine en lichtere vogels kunnen wel heerlijk smullen van de vogelpindakaas.
Doe de pot pindakaas van achter in de houder en hij zit stevig vast in de houder waardoor deze er niet zomaar uit kan vallen. De Cork pindakaaspothouder heeft nu een verbeterd design.
In onderstaande video zie je hoe de pindakaaswip Cork werkt.
| Artikelnummer | 351310119 |
|---|---|
| Breedte | 155 mm |
| Gewicht | 0.77 kg |
| Lengte | 600 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Capaciteit | 1 |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Vink, Ringmus, Zwarte mees, Kuifmees, Staartmees, Grote bonte specht, Groenling, Spreeuw, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Groen, Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|