VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De pindasilo Hios is ideaal als wandvoederhuis om pinda’s in aan te bieden. Door het fijnmazige gaas kunnen vogels gemakkelijk van de pinda’s eten. Echter hele pinda’s kunnen ze er niet uithalen. Dat is wel zo veilig voor jonge vogels. De ergonomische zitring maakt het mogelijk voor vogels om te eten zonder het uitzicht op de omgeving te verliezen.
Het vullen van de pindasilo Hios is heel eenvoudig. Klap het dakje omhoog en vullen maar. Alleen nog een mooi plaatsje zoeken om hem op te hangen en genieten van de vogels die op het lekkers afkomen.
Verkrijgbaar in diverse kleuren.
| Artikelnummer | 313130119 |
|---|---|
| Breedte | 155 mm |
| Gewicht | 0.361 kg |
| Lengte | 297 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Capaciteit | 280g |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Boomklever, Grote bonte specht, Staartmees, Kuifmees, Zwarte mees, Glanskop, Matkop |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|