VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Vrouwenmantel kenmerkt zich door de geelgroene kleur en de opvallende wijze waarop regen- en dauwdruppels op het blad blijven liggen. Voor vogels soms nét genoeg om hun dorst te lessen. Hij is erg gemakkelijk te verzorgen, doet het goed op bijna elke plek in de tuin en is bovendien winterhard.
De plant bloeit in losse schermen van geelgroene bloemetjes. Als de plant na de bloei tot de grond wordt afgeknipt, volgt later in de zomer een tweede bloei. Vaak leven onder de bladeren tal van insecten. Merels weten dat te waarderen.
Voordelen voor tuindieren:
De kleine, geelgroene schermen bevatten nectar voor bestuivers en mieren; het dichte blad biedt schuilplekjes aan bodeminsecten.
Inspiratie voor in de tuin:
In een landelijke border naast rozen, riddersporen of geraniums geeft Vrouwenmantel een prachtig, zachtgroen tapijt en luchtige bloeiwolken.
Inheemse status:
Inheems in delen van Europa (o.a. bergachtige regio’s), gedijt goed in Nederland en België.
Hoe te groeien & verzorgen:
Breng zachtgroene schoonheid in je tuin met Fraaie Vrouwenmantel – Bestel vandaag nog!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822020120 |
|---|---|
| Grondsoort | Zanderig, Klei, Goed doorlatend |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Plukmaanden | Februari |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Half schaduw, Zonlicht |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 11cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Diersoort | Bij |
| Kleur | Geel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|