VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Gedroogde meelwormen zijn een eiwitrijke smakelijke voedselbron voor vogels. Eigenlijk zijn meelwormen geen wormen, maar larven van de meeltor. Ze worden gekweekt op een plantaardige veilige voeding. Het hoge eiwitgehalte van ongeveer 50% zorgt ervoor dat meelwormen een belangrijke bouwstof vormen voor vogels. Vooral tijdens het broedseizoen is de behoefte aan eiwit extra groot bij vogels, daarnaast zijn ze erg smaakvol. Wanneer je ze in een klein laagje water legt worden ze weer zacht, iets dat vogels nog eens extra waarderen.
| Artikelnummer | 280230119 |
|---|---|
| Breedte | 348 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Lengte | 122 mm |
| Hoogte | 495 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Speciaal voederhuis, Voederhuisjes, Grondvoeding, Voedersilo |
| Calorieën per 100g | 470 |
| Belangrijkste ingrediënten | Gedroogde meelwormen |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 6.18%, Ruw eiwit 57.08%, Ruw vet 22.4%, Ruwe celstof 6.76%, Ruw as 3.23%, Koolhydraten 5.9% |
| Vogelsoort | Huismus, Merel, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Spreeuw, Ringmus, Zwarte mees, Kuifmees, Staartmees, Zanglijster |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|