VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Vogels houden van zonnebloempitten. Ze maken deze Gestreepte Zonnepitten direct bij de voedertafel of –silo open of nemen het mee en eten het ergens op een rustige plaats op. Zonnebloempitten bevatten een hoog oliegehalte. Voor vogels is het erg belangrijk om veel calorieën binnen te krijgen, dus daarom zijn deze zonnepitten goed voer voor de vogels! Deze extra grote verpakking van 10 kilo levert u een aanzienlijk prijsvoordeel op.
| Artikelnummer | 230240175 |
|---|---|
| Breedte | 435 mm |
| Gewicht | 10 kg |
| Lengte | 160 mm |
| Hoogte | 545 mm |
| Merk | Vogelbescherming Nederland |
| Geschikt voor | Voedertafel, Voederhuisjes, Grondvoeding, Voedersilo |
| Calorieën per 100g | 496 |
| Belangrijkste ingrediënten | Gestreepte zonnebloempitten |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 6.6%, Ruw eiwit 14.2%, Ruw vet 36.5%, Ruwe celstof 24.5%, Ruw as 2.9%, Koolhydraten 15.3% |
| Vogelsoort | Koolmees, Pimpelmees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Groenling, Vink, Roodborst, Zanglijster, Putter, Sijs, Merel, Boomklever, Spreeuw |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|