VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Dit vogelvoer bestaat uit 100% biologische ingrediënten. Bij biologisch vogelvoer is er bij de teelt geen gebruik gemaakt van kunstmest of bestrijdingsmiddelen. Biologisch geteelde producten zijn puur en van de hoogste kwaliteit. Daardoor krijgen vogels met elke hap direct de juiste voedingstoffen binnen. Ze hebben hiervan minder nodig dan van regulier vogelvoer, om toch dezelfde energieboost te krijgen. Naast dat dit tijd scheelt en ze daarmee minder gevaar lopen, is het ook gezonder.
Deze voedermix bevat veel calorierijke zonnebloemkernen. Vogels zijn er dol op. Bij elke vogel is wel een ingrediënt van het bio vogelvoer favoriet. Bovendien zijn alle schillen verwijderd, de voederplek blijft dus netjes schoon.
| Artikelnummer | 110570119 |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Lengte | 65 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Voederhuisjes, Grondvoeding, Pindasilo, Voedersilo |
| Calorieën per 100g | 492.71 |
| Belangrijkste ingrediënten | Biologische zonnebloempitten, Biologische maïs, Biologische haver, Biologische havervlokken |
| Analytische bestandsdelen | Ruw eiwit 17.12%, Ruw vet 29.36%, Ruwe celstof 5.24%, Ruw as 2.68% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|