VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
Deze halve kokosnoot zit vol met energierijke vogelpindakaas. Met deze lekkernij haal je beslist meer vogels naar je tuin of balkon. De kokosnoot heeft een natuurlijke uitstraling en geeft vogels genoeg grip zodat ze makkelijk uit de kokosnoot kunnen eten. De pindakaas is calorierijk en heeft een extra hoog vetgehalte. Vogels zoals koolmezen, pimpelmezen en spechten zijn er gek op. Geniet vervolgens van alle vogels in je tuin of op je balkon!
Natuurlijk product: vorm en grootte kunnen afwijken.
| Artikelnummer | 102790119 |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Gewicht | 0.16 kg |
| Lengte | 46 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Klaar om op te hangen |
| Calorieën per 100g | 491 |
| Belangrijkste ingrediënten | Tarwe, Haver, Mais, Sorghum (rode dari), Rundervet, Zwarte zonnebloempitten, Gestreepte zonnebloempitten, Zonnebloemharten, Gierst |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 8.78%, Ruw eiwit 9.8%, Ruw vet 26.9%, Ruw as 2.2%, Koolhydraten 52.3% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|