VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze kokosnoot is een nuttige voedselbron voor tuinvogels. Het voegt ook een speels en levendig element toe aan je tuin of balkon. De energierijke vulling helpt vogels te gedijen, vooral tijdens de koudere dagen en het voorjaar, wanneer de broedperiode veel van hen vraagt.
Dankzij het ‘tweede leven’-gebruik van de anders overbodige kokosnoot is dit een natuurlijke en milieubewuste keuze. Het is extreem eenvoudig in gebruik – er is geen voederhuisje voor nodig, hang het gewoon aan een tak of haak en wacht tot de vogels arriveren.
| Artikelnummer | 111790119 |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Gewicht | 0.2 kg |
| Lengte | 50 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Klaar om op te hangen |
| Calorieën per 100g | 505 |
| Belangrijkste ingrediënten | Granen, Vetten en oliën, Mineralen, Zaden, Multivitaminen |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 5.88%, Ruw eiwit 7.09%, Ruw vet 28.01%, Ruwe celstof 0.79%, Ruw as 5.49%, Koolhydraten 54.5% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|