VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
Trekking betekent onthaasten, ontsnappen aan het dagelijkse leven en fysieke uitdagingen aangaan. Dit boek bundelt de mooiste wandelroutes in Europa: van de kustroute in Wales tot de mythische GR20 van Corsica, van de bergpaden in IJsland tot de pelgrimsroutes in Spanje en Portugal - en natuurlijk de meest prestigieuze van allemaal: een trektocht door de Alpen.
| Artikelnummer | 9789401468503 |
|---|---|
| ISBN | 9789401468503 |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | 272 |
| Publicatiedatum | 2020 |
| Auteur | Gerhard Von Kapff |
| Breedte | 284 mm |
| Gewicht | 1.539 kg |
| Lengte | 242 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|