VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Het aantal natuurlijke broedplaatsen neemt af. Help vogels aan een geschikte nest- en schuilplaats door een nestkast op te hangen. De nestkast Herning is met een invliegopening van 28 mm geschikt voor kleinere mezen als de pimpelmees en de zwarte mees.
De invliegopening is voorzien van een extra verdikking. Hierdoor wordt het voor roofdieren lastiger om bij het nest te komen.
In deze range zijn meer voedersystemen en nestkasten verkrijgbaar.
Producent: CJ WildBird Foods Ltd.
Milieu: voorzien van een blanke laklaag op waterbasis
Gebruiksvriendelijkheid: voorzien van een roofdierbeveiliging
| Artikelnummer | 936260125 |
|---|---|
| Breedte | 146 mm |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Lengte | 198 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Invliegopening | 28mm |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|