VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze speciale voedersilo’s hebben dezelfde ring als onze andere voedersilo’s. Om te voorkomen dat het fijne Nyjer zaad wegwaait, zijn de voederopeningen van de Nyjersilo smaller.
Op deze Nyjersilo krijg je 5 jaar garantie!
Wij bevelen de Nyjersilo met Nyjer zaad alleen aan wanneer er groenlingen, sijzen en putters in je nabije omgeving voorkomen.
| Artikelnummer | 320300120 |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Gewicht | 0.365 kg |
| Lengte | 80 mm |
| Hoogte | 285 mm |
| Capaciteit | 600g |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Putter, Sijs |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|