VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De diameter van deze nieuwe voedersilo’s is extra breed (8,5 cm) waardoor er meer voer in kan. Het deksel en de voederopeningen zijn gemaakt van aluminium en donkergrijs van kleur.
Zorg er voor dat er altijd voldoende voer in de silo zit, zodat vogels niet te diep de opening in hoeven om de laatste restjes voer te pakken.
Op deze voedersilo krijg je 5 jaar garantie!
| Artikelnummer | 330210119 |
|---|---|
| Breedte | 143 mm |
| Gewicht | 0.515 kg |
| Lengte | 143 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Capaciteit | 500g |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Huismus, Koolmees, Pimpelmees, Roodborst, Vink, Groenling, Spreeuw, Ringmus, Zwarte mees, Kuifmees, Putter, Sijs, Staartmees, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grafietgrijs |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|