VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
In deze voedermix zijn de gebruikte zaden ontdaan van schillen zodat ze niet kunnen kiemen. Natuurpunt Onkruidvrij biedt daarmee een schone en onkruidvrije voederplek!
| Artikelnummer | 111100125 |
|---|---|
| Breedte | 278 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Lengte | 296 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Geschikt voor | Voedertafel, Voederhuisjes, Grondvoeding, Pindasilo, Voedersilo |
| Calorieën per 100g | 443 |
| Belangrijkste ingrediënten | Zonnebloemharten, Mais, Havermout, Haver, Oesterschelpengruis, Rode maïs, Pinda's, Koolzaad Zaadolie |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 8.56%, Ruw eiwit 14.16%, Ruw vet 24.68%, Ruwe celstof 1.65%, Ruw as 9.93%, Koolhydraten 41.03% |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|