VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Daslook is een mooie onderhoudsarme bodembedekker. De vaste plant doet het goed op schaduwrijke plekken zoals onder bomen of grote heesters. Hij wordt ongeveer 20 cm hoog. Bovendien is deze inheemse vaste plant eetbaar, dubbel voordeel dus.
De bolvormige schermbloemen zijn wit tijdens de bloeiperiode en trekken allerlei hommels, kevers, dag- en nachtvlinders aan. De bloeiperiode is van april tot en met mei. De eetbare bladeren zijn groen. Hij wordt ongeveer 15 cm groot en verliest zijn blad in de winter. De ui-achtige geur van het blad wordt veel gebruikt in salades, soepen, marinades en pesto.
Daslook is winterhard, tot -25 graden Celisus is geen probleem.
Voordelen voor tuindieren:
Een belangrijke nectarbron voor bijen en hommels in het vroege voorjaar.
Inspiratie voor in de tuin:
Perfect voor bostuinen en schaduwrijke borders. Combineert mooi met varens en hosta’s.
Inheemse status:
Inheems in Nederland en België en essentieel voor biodiversiteit.
Hoe te groeien & verzorgen:
Haal een geurige en nuttige bodembedekker in je tuin met Allium ursinum – Bestel vandaag nog!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822460120 |
|---|---|
| Grondsoort | Vochtig |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Plukmaanden | Februari |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Zonlicht |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 12cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 169 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 135 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Diersoort | Bij |
| Kleur | Wit |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|