VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Echte Tijm (Thymus vulgaris) is een laag, aromatisch keukenkruid met lilaroze bloemetjes in de zomer. Natuurvriendelijk en landelijk, veel bestuivers profiteren van de bloei.
Thymus vulgaris ‘vulgaris’ is de klassieke keukentijm die 15–25 cm hoog wordt. Bloeit van juni tot augustus met kleine paarse bloempjes vol nectar. Plant in zon en droge, kalkrijke grond; matig winterhard, mulchen kan helpen. Blaadjes zijn culinair inzetbaar.
Voordelen voor tuindieren:
Tijm bloeit met nectar- en stuifmeelrijke bloempjes, een traktatie voor bestuivers in vroege tot midsomer.
Inspiratie voor in de tuin:
In een landelijke kruidentuin naast Rozemarijn, Oregano en Salie, of in een rotstuin op droge, zonnige plek. Ook geschikt in pot, mits niet te vochtig.
Inheemse status:
Van oorsprong Mediterraan, niet inheems in Nederland en België, maar veel toegepast als keukenkruid.
Hoe te groeien & verzorgen:
Voeg klassieke kruidentijm en vlindertrek in je tuin met Echte Tijm – Bestel vandaag nog!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822410120 |
|---|---|
| Plantmaanden | Maart, April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, November |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Zonlicht |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 11cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Bij, Vogel, Insect |
| Kleur | Paars |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|