VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Gestreepte zonnebloempitten zijn olierijk. Vogels krijgen hiermee veel energie binnen, iets dat ze goed kunnen gebruiken in hun dagelijkse drukke bestaan. De zorgvuldig geselecteerde zonnebloempitten zijn verder makkelijker te openen, ook door kleine vogels. Nu verkrijgbaar in handige emmer.
De meeste vogels eten alleen de kern van de gestreepte zonnebloempitten op, alleen duiven eten de hele pit op. Vogels pellen hun zaadjes op de voederplek of nemen het zaadje mee en doen het elders. Wanneer ze het op de voederplek doen, blijven de schillen achter. Wil je geen afval in je tuin, kies dan voor zonnebloemkernen. Wanneer je veel kleine vogeltjes in de tuin hebt, zijn gehakte zonnebloemkernen een nog betere keuze.
Onze gestreepte zonnebloempitten onderscheiden zich op de volgende punten:
| Artikelnummer | 231460119 |
|---|---|
| Breedte | 226 mm |
| Gewicht | 2.25 kg |
| Lengte | 226 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Geschikt voor | Voedertafel, Voederhuisjes, Grondvoeding, Voedersilo |
| Calorieën per 100g | 496 |
| Belangrijkste ingrediënten | Gestreepte zonnebloempitten |
| Analytische bestandsdelen | Vocht 6.6%, Ruw eiwit 14.2%, Ruw vet 36.5%, Ruwe celstof 24.5%, Ruw as 2.9%, Koolhydraten 15.3% |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Kuifmees, Staartmees, Huismus, Ringmus, Roodborst, Groenling, Vink, Zanglijster, Putter, Spreeuw, Sijs, Merel, Boomklever |
| Diersoort | Vogel |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|