VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
De margriet is weinig kieskeurig en groeit op nagenoeg elke grondsoort. In de volle zon gedijt de plant alleen als er voldoende vocht is. De bloem heeft een geel hart en witte blaadjes. De plant kan na de bloei tot iets boven de grond worden afgeknipt. De margriet heeft een grote aantrekkingskracht op insecten. Zij zetten hier hun eieren op af. De zaadjes zijn geliefd bij onder meer de vink.
Voordelen voor tuindieren:
Een belangrijke nectar- en stuifmeelbron voor bestuivers; zaadhoofden kunnen vogels aantrekken in de late zomer.
Inspiratie voor in de tuin:
Ideaal in een landelijke bloemenweide of border samen met Klaprozen, Knoopkruid, Grassen of Duifkruid, voor een wild, natuurlijk effect.
Inheemse status:
Inheems in Nederland en België, kenmerkend voor graslanden en bermen.
Hoe te groeien & verzorgen:
Vier de zomer met de klassieke, witte Gewone Margriet – Bestel vandaag nog!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822190120 |
|---|---|
| Grondsoort | Vochtig |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Plukmaanden | Februari |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Zonlicht |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 11cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Diersoort | Bij, Vlinder, Vogel |
| Kleur | Wit |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|