VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De gierzwaluw zoekt naar nestgelegenheid in spouwmuren en onder dakranden en daken. Door renovatie en (na) isoleren zijn deze nestplaatsen steeds minder voorhanden. Het plaatsen van een gierzwaluw nestkast is dan de ideale oplossing voor deze vogel. De invliegopening is speciaal op maat gemaakt voor de gierzwaluw.
Hang de nestkast bij voorkeur op de noord- of oostkant op, niet op de zuid- of zuid/westkant in verband met regeninslag. Minimaal op een hoogte van vier meter waarbij er rekening is gehouden met een vrije aanvliegroute.
Gierzwaluwen gebruiken weinig nestmateriaal en maken ook geen vieze strepen op de gevel. Desondanks adviseren wij je om de nestkast na het broedseizoen (medio oktober) schoon te maken.
| Artikelnummer | 907080119 |
|---|---|
| Breedte | 460 mm |
| Gewicht | 2.64 kg |
| Lengte | 190 mm |
| Hoogte | 196 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Gierzwaluw |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Groen, Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|