VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
‘Robustissima’ doet haar naam eer aan: ze is een sterke, lichtroze herfstanemoon die bloeit van eind zomer tot diep in de herfst. Ideaal voor natuurvriendelijke en landelijke tuinen.
Deze variëteit staat bekend om haar robuuste groeikracht en zachtroze bloemen met een geel hart. Plant haar in het voorjaar of vroege najaar op een plek waar de grond humusrijk en goed doorlatend is. Ze houdt van halfschaduw, maar kan ook in de zon staan als de grond voldoende vochtig blijft. Met haar winterhardheid en een goede beschermlaag van organisch materiaal rond de voet kan ze kou goed doorstaan. Door uitgebloeide bloemen weg te halen, blijft de plant tot laat in de herfst bloeien, wat extra nectar oplevert voor bijen en vlinders.
Voordelen voor tuindieren:
Een waardevolle nectartrekker voor bestuivers in een late fase van het groeiseizoen.
Inspiratie voor in de tuin:
Uitstekend voor een landelijke border, vooral achterin of tussen siergrassen. Combineer met andere herfstanemonen of asters voor een langere kleurbeleving in het najaar.
Inheemse status:
Niet inheems in Nederland en België, maar bijzonder geschikt voor gematigde klimaten.
Hoe te groeien & verzorgen:
Geniet van robuuste herfstbloei met ‘Robustissima’ – Bestel vandaag!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822500120 |
|---|---|
| Grondsoort | Goed doorlatend |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Plukmaanden | Februari |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Half schaduw, Zonlicht, Volledige schaduw |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 11cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Diersoort | Bij, Vlinder |
| Kleur | Roze |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|