VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Dit fraai vormgegeven insectenhotel is ideaal als om onderdak te bieden aan insecten. Onder andere solitaire bijen maken graag gebruik van een insectenhotel. Ze verzamelen stuifmeel en leggen dat in de bamboe buisjes. Als ze genoeg verzamelt hebben leggen ze een eitje erbij en dekken ze de cel af met een laagje. Vervolgens beginnen ze weer met een beetje stuifmeel om weer een nieuwe broedcel te maken. Wanneer de eitjes uitkomen vormt het stuifmeel voedsel voor de jonge bij en werkt hij zich zo naar buiten om uit te vliegen.
Bijen zijn essentieel voor onze voedselvoorziening. Zij zorgen immers voor de bestuiving van planten. Help de bijen door dit insectenhotel op te hangen. Geef het een zonnig plaatsje, het liefst in de buurt van veel bloeiende planten. Kijk op onze website voor onze uitgebreide collectie planten die bijen aantrekken.
Het verhoog de biodiversiteit in de directe leefomgeving met het ophangen van dit insectenhotel.
Ook verkrijgbaar in andere afmetingen.
| Artikelnummer | 921230119 |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Gewicht | 1.21 kg |
| Lengte | 140 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Bij, Insect |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|