VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Bijen zijn voor onze voedselproductie van levensbelang. Helaas gaat het niet goed met ze. Met het insectenhuis Santiago biedt je solitaire bijen een ideaal onderkomen. Solitaire bijen stoppen een laagje stuifmeel in de buisjes om er vervolgens een eitje in te leggen. Dit ritueel herhalen ze totdat het buisje vol is. Dan sluiten ze het af.
Het is een leerzame ervaring om te zien dat de buisjes gevuld zijn en daarna weer vrij ziet komen, omdat de eitjes uitkomen. Wanneer het insectenhuis eenmaal goed gevonden wordt is het raadzaam om de buisjes voor aanvang van het voorjaar te vervangen.
| Artikelnummer | 921160119 |
|---|---|
| Breedte | 103 mm |
| Gewicht | 0.72 kg |
| Lengte | 135 mm |
| Hoogte | 192 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Diersoort | Bij, Insect |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|