VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
‘Rosea’ is een roze bloeiende Kaasjeskruid-variëteit met zacht geurende bloemen. Een uitstekende keuze voor natuurvriendelijke en landelijke borders, waar bijen en vlinders volop langskomen.
Deze muskuskaasjeskruid-soort heeft fijnverdeeld blad en produceert in de zomer tot vroege herfst overvloedige, komvormige bloemen in een zachtroze tint. Plant in het voorjaar of najaar, bij voorkeur in de zon of halfschaduw, in een humusrijke, goed doorlatende bodem. Kaasjeskruid is winterhard en profiteert van een beschermlaag van organisch materiaal, vooral in droge periodes. De bloemen zijn aantrekkelijk voor bestuivers, en regelmatig uitknippen van uitgebloeide bloemen bevordert de doorbloei. Let wel op dat Kaasjeskruid zich kan uitzaaien; als je dit niet wilt, kun je zaadhoofden tijdig verwijderen.
Voordelen voor tuindieren:
De zoete, licht geurende bloesems leveren nectar aan bijen en vlinders, wat de biodiversiteit in je tuin stimuleert.
Inspiratie voor in de tuin:
Combineer Kaasjeskruid ‘Rosea’ in een landelijke border met andere cottage-achtige bloeiers, zoals Riddersporen of Margrieten, voor een sfeervolle, natuurlijke uitstraling.
Inheemse status:
Malva moschata komt van nature in delen van Europa voor; ‘Rosea’ is een sierlijke cultivar ervan.
Hoe te groeien & verzorgen?
Geniet van een zachte, roze zomersfeer met Kaasjeskruid ‘Rosea’ – Bestel vandaag nog!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822800120 |
|---|---|
| Grondsoort | Goed doorlatend |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Plukmaanden | Februari |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Zonlicht |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 11cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Diersoort | Bij, Vlinder |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|