VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Marokkaanse munt is een intens geurende en smaakvolle muntsoort, onmisbaar in muntthee en andere gerechten. Natuurvriendelijk en geschikt voor landelijke (moes)tuinen, waar de bloei bijen aantrekt.
Deze muntvariant wordt veel gebruikt voor de klassieke Marokkaanse muntthee. Het blad is iets kleiner en gekruld, met een zoet, uitgesproken aroma. Plant in het voorjaar of najaar, in een lichtvochtige, voedzame maar goed doorlatende bodem. Munt groeit snel en kan woekeren, dus een pot of wortelbegrenzing is aan te raden. Ze is winterhard, met een beschermlaag van organisch materiaal houd je de grond vochtig en beschermd tegen onkruid. In de zomer verschijnen lila bloeiaarjes vol nectar voor bijen en andere insecten.
Voordelen voor tuindieren:
De bloempieken zijn rijk aan nectar en daarmee aantrekkelijk voor bestuivers, vooral bijen en hommels.
Inspiratie voor in de tuin:
Plaats Marokkaanse munt in een landelijke kruidentuin, in potten of naast andere keukenkruiden als basilicum en rozemarijn. Houd rekening met haar snelle groei.
Inheemse status:
Niet inheems, muntsoorten zijn wereldwijd gecultiveerd maar oorsprong in Europa/Azië.
Hoe te groeien & verzorgen?
Ervaar de authentieke smaak van Marokkaanse munt – Bestel vandaag nog!
Planten zijn belangrijk in een vogelvriendelijke tuin. Ze dragen bij aan een tuin waar je tuinvogels kunnen schuilen, eten, drinken en nestelen. Dit is niet alleen goed voor je tuinvogels, maar ook voor andere tuindieren en het is ook nog eens leuk om te zien!
Onze planten zijn seizoen producten en zijn helaas niet jaarrond beschikbaar. De planten worden tijdens het transport beschermd door een passende verpakking en een klein slokje water.
In de Europese wetgeving is vastgelegd dat tuinplanten biologisch zijn wanneer er voor de kweek geen kunstmest en chemische pesticiden zijn gebruikt. Daarom zijn biologische planten veiliger voor insecten. Ze krijgen immers via het nectar geen gifstoffen binnen. Bovendien zijn er op biologische planten meer insecten te vinden en dat is weer een goede bijkomstigheid voor de vogels die graag insecten op het menu hebben staan. De biologische tuinplanten worden buiten of in de koude kas geteeld. Ze worden klein geleverd, maar groeien in jouw tuin al snel uit tot mooie volwassen planten! Je herkent biologische tuinplanten aan het groene SKAL-logo.
| Artikelnummer | 822820120 |
|---|---|
| Grondsoort | Goed doorlatend |
| Plantmaanden | April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, Maart |
| Plukmaanden | Februari |
| Bloeimaanden | |
| Standplaats | Zonlicht, Volledige schaduw, Half schaduw |
| Afstand tussen planten | 30cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Potformaat | 11cm |
| Meerjarig | Ja |
| Breedte | 147 mm |
| Gewicht | 0.75 kg |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 337 mm |
| Merk | Kwekerij Verhoeven |
| Diersoort | Bij |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|