VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze nestkast is gemaakt van het duurzame materiaal houtbeton, genaamd WoodStone. Naast dat dit materiaal lang meegaat, heeft het een isolerende en ademende werking. Dit bevordert het klimaat in de nestkast. Hierdoor zijn er meerdere legsels in één seizoen haalbaar. De halfopen nestkast zorgt ervoor dat vooral halfholen broeders als roodborsten, merels, grauwe vliegenvangers, witte kwikstaarten en roodstaarten nestelen in dit nestkastje. Door de open vorm biedt deze kast geen bescherming tegen roofdieren.
Wanneer de nestkast goed verborgen, liefst tussen de beplanting op een hoogte van 1 a 1,5 meter wordt opgehangen zal de roodborst graag haar intrek nemen. Andere soorten geven hun voorkeur aan een plekje onder een oversteek van een schuurtje of een pergola op minimaal 1,5 tot 3 meter hoogte.
Voordelen van deze nestkast:
| Artikelnummer | 906290119 |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Gewicht | 2.214 kg |
| Lengte | 158 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Merel, Zanglijster, Grauwe vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|